سلام ، به سایت انبار مرکزی ضایعات خوش امدید

لوگو

اتوبان آزادگان نرسیده به چهارکرده

بنگاه انبار ضایعات مرکزی

خرید ضایعات در چیتگر ✔️با بهترین قیمت {۱۴۰۳}

خرید ضایعات در چیتگر ✔️با بهترین قیمت {۱۴۰۳}

خرید ضایعات در چیتگر تهران از فعالیت های مجموعه انبار مرکزی ضایعات میباشد که در تمام نقاط تهران انجام میشود. فقط کافیست هنگام فروش ضایعات آهن خود با شماره های ما تماس بگیرید تا همکاران ما در کمترین زمان در محل مورد نظر حاضر شوند و همکاری با شما را آغاز کنند.

پیشکسوتانی در بخش خدمات ضایعات در ایران فعالیت دارند که ضایعات انبار مرکزی از اولین شرکت های ثبت شده با بیش از یک دهه سابقه فعالیت در این بخش می باشد.

از همکاری با ما پشیمان نخواهید شد ما کلیه ضایعات آهن ، تیر آهن ، ضایعات مس، آلومینیوم، چدن، سفاله آهن، فولاد ، نخاله های ساختمانی و … و همچنین کلیه ضایعات فلزی را در محل شما خریداریم.

جهت فروش ضایعات خود در چیتگر با شماره ۰۹۱۲۹۵۶۵۶۴۲ تماس بگیرید.

مرکز خرید ضایعات چیتگر: انواع ضایعات را به بهترین قیمت می خریم

انبار مرکزی ضایعات ، بزرگترین مرکز خرید ضایعات آهنی در چیتگر تهران با قیمت روز و تسویه حساب نقدی می باشد .

 • ضایعات فلزات رنگی
 • خریدار ضایعات کابل
 • خریدار ضایعات آهن
 • ضایعات مس
 • خریدار ضایعات آلومینیوم
 • خریدار ضایعات سرب
 • خریدار ضایعات برنز
 • خریدار ضایعات استیل

با بالاترین قیمت ، بهترین شرایط و کوتاه ترین زمان ممکن

خرید انواع قراضه آهنی چیتگر

قراضه هایی که از مواد اولیه فولاد و یا از مواد اولیه آهن حاصل می شوند به ۲ دسته تقسیم بندی می شوند.

قراضه داخلی

این قراضه عموما در زمانی که محصول استاندارد کیفی نهایی را نداشته باشد تولید می شود و جمعا فرآیند فولاد سازی مانند ساخت محصولات فولادی و ساخت شمش این نوع از قراضه تولید شده و برای پروسه بازیافت آماده می شود.

خرید انواع قراضه آهنی چیتگر

قراضه خارجی

به قراضه هایی گفته می شود که در واقع خارج از مرحله تولید ایجاد می شوند که خود به دو گروه قدیمی و جدید تقسیم بندی می شوند. قراضه صنعتی جدید که این قراضه به وسیله تولید کنندگان نهایی فولاد ایجاد میگردند.
در قراضه صنعتی جدید کیفیت محصولات حفظ می شوند. اما در قراضه های صنعتی قدیمی به محصول های فولادی گویند که عمر مفید که دارا هستند تمام شده باشد.

خرید ضایعات آهن به شکل عمده

انبار ضایعات مرکزی با سال‌ها تجربه در خرید ضایعات آهن به صورت عمده، به عنوان یکی از پیشروان این صنعت شناخته می‌شود. ما با ارائه خدمات سریع و مطمئن، فرآیند فروش ضایعات آهن شما را به ساده ترین شکل ممکن انجام می‌دهیم. در انبار ضایعات مرکزی، ما به اصول قیمت‌گذاری منصفانه پایبندیم و تضمین می‌کنیم که بهترین قیمت ممکن را برای ضایعات آهن شما ارائه دهیم. این امر نه تنها به نفع شماست، بلکه با کمک به بازیافت و استفاده مجدد از منابع، به حفاظت از محیط زیست نیز کمک می‌کند.

تیم متخصص ما با بهره‌گیری از دانش و تجربه خود، ضایعات آهن شما را با دقت ارزیابی می‌کند و فرآیند جمع آوری و حمل و نقل آن‌ها را به صورت کارآمد و سریع انجام می‌دهد. با فروش ضایعات آهن خود به انبار ضایعات مرکزی، شما نه تنها از قیمت منصفانه بهره‌مند می‌شوید، بلکه از خدمات حرفه ای و پشتیبانی عالی نیز برخوردار خواهید شد. برای کسب اطلاعات بیشتر و شروع فرآیند فروش، با ما تماس بگیرید و تجربه‌ای مطمئن و سودآور را با انبار ضایعات مرکزی تجربه کنید.

قیمت انواع ضایعات فلزی در تهران 

نوع ضایعات قیمت تقریبی (به ازای هر تن)
ضایعات آهن ۴,۸۰۰,۰۰۰ تا ۷,۲۰۰,۰۰۰
ضایعات فولاد ۶,۰۰۰,۰۰۰ تا ۸,۴۰۰,۰۰۰
ضایعات آلومینیوم ۲۴,۰۰۰,۰۰۰ تا ۲۸,۸۰۰,۰۰۰
ضایعات مس ۹۶,۰۰۰,۰۰۰ تا ۱۲۰,۰۰۰,۰۰۰
ضایعات برنج ۶۰,۰۰۰,۰۰۰ تا ۷۲,۰۰۰,۰۰۰
ضایعات کاغذ ۱,۲۰۰,۰۰۰ تا ۲,۴۰۰,۰۰۰
ضایعات پلاستیک ۲,۴۰۰,۰۰۰ تا ۴,۸۰۰,۰۰۰
ضایعات چوب ۱,۲۰۰,۰۰۰ تا ۲,۴۰۰,۰۰۰
ضایعات شیشه ۴۸۰,۰۰۰ تا ۱,۲۰۰,۰۰۰
ضایعات لاستیک ۱,۲۰۰,۰۰۰ تا ۲,۴۰۰,۰۰۰

خرید ضایعات در چیتگر: بالاترین قیمت، سریعترین پرداخت

اگر به دنبال فروش ضایعات خود با بالاترین قیمت و سریع‌ترین پرداخت هستید؟ ما در چیتگر آماده‌ایم تا با بهترین شرایط ضایعات شما را خریداری کنیم.

ما ارزش واقعی ضایعات شما را می‌شناسیم و بهترین قیمت‌ها را برای آن‌ها پیشنهاد می‌دهیم.وقت شما برای ما ارزشمند است ما بلافاصله پس از توافق، مبلغ را به شما پرداخت می‌کنیم. تیم ما با تجربه و دانش لازم در زمینه خرید ضایعات، شما را در تمام مراحل همراهی می‌کند.
کافیست با ما تماس بگیرید تا در کمترین زمان ممکن ضایعات شما را ارزیابی و خریداری کنیم.

ما چه ضایعاتی را می‌خریم؟

ضایعات چیتگر

 1. فلزات آهنی و غیرآهنی
 2. پلاستیک‌ها و پلیمرها
 3. کاغذ و مقوا
 4. لوازم الکترونیکی و برقی
 5. سایر ضایعات صنعتی و خانگی

برای فروش ضایعات خود و دریافت مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید:۰۹۱۲۷۹۵۳۷۲۴

خریدار انواع ضایعات آهن، فولاد، آلومینیوم، مس و … در چیتگر

خریدار ضایعات در چیتگر تهران با خرید فلزاتی مانند مس ، برنج ، آلومینیوم ،آهن، چدن، و سایر مواد ضایعات آهنی که در اطراف خود بی استفاده مانده اند میخرد  این ضایعات فلزی نباید دور ریخته شوند در عوض ، آنها باید به درستی بازیافت شوند.

فلز یک منبع با ارزش است که می تواند بازیافت شود و تبدیل به مواد قابل استفاده جدید شود. جهت فروش ضایعات خود با شماره ۰۹۱۲۹۵۶۵۶۴۲ تماس بگیرید.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.