سلام ، به سایت انبار مرکزی ضایعات خوش امدید

لوگو

اتوبان آزادگان نرسیده به چهارکرده

بنگاه انبار ضایعات مرکزی

خرید ضایعات در نظام آباد

خرید ضایعات در نظام آباد

بزرگترین خریدار ضایعات آهن در نظام آباد

خرید ضایعات آهن در نظام آباد تهران از فعالیت های مجموعه انبار مرکزی ضایعات میباشد که در تمام نقاط تهران انجام میشود. فقط کافیست هنگام فروش ضایعات آهن خود با شماره های ما تماس بگیرید تا همکاران ما در کمترین زمان در محل مورد نظر حاضر شوند و همکاری با شما را آغاز کنند.

پیشکسوتانی در بخش خدمات ضایعات در ایران فعالیت دارند که بنگاه ضایعات از اولین شرکت های ثبت شده با بیش از یک دهه سابقه فعالیت در این بخش می باشد.

از همکاری با ما پشیمان نخواهید شد ما کلیه ضایعات آهن ، تیر آهن ، مس، آلومینیوم، چدن، سفاله آهن، فولاد ، نخاله های ساختمانی و … و همچنین کلیه ضایعات فلزی را در محل شما خریداریم.

مرکز خرید ضایعات آهن در نظام آباد

انبار مرکزی ضایعات ، بزرگترین مرکز خرید ضایعات آهنی در نظام آباد تهران با قیمت روز و تسویه حساب نقدی می باشد .

  • ضایعات فلزات رنگی
  • خریدار ضایعات کابل
  • خریدار ضایعات آهن
  • ضایعات مس
  • خریدار ضایعات آلومینیوم
  • خریدار ضایعات سرب
  • خریدار ضایعات برنز
  • خریدار ضایعات استیل

با بالاترین قیمت ، بهترین شرایط و کوتاهترین زمان ممکن

خرید انواع قراضه آهنی نظام آباد

قراضه هایی که از مواد اولیه فولاد و یا از مواد اولیه آهن حاصل می شوند به ۲ دسته تقسیم بندی می شوند.

قراضه داخلی

این قراضه عموما در زمانی که محصول استاندارد کیفی نهایی را نداشته باشد تولید می شود و جمعا فرآیند فولاد سازی مانند ساخت محصولات فولادی و ساخت شمش این نوع از قراضه تولید شده و برای پروسه بازیافت آماده می شود.

قراضه خارجی

به قراضه هایی گفته می شود که در واقع خارج از مرحله تولید ایجاد می شوند که خود به دو گروه قدیمی و جدید تقسیم بندی می شوند. قراضه صنعتی جدید که این قراضه به وسیله تولید کنندگان نهایی فولاد ایجاد میگردند.
در قراضه صنعتی جدید کیفیت محصولات حفظ می شوند. اما در قراضه های صنعتی قدیمی به محصول های فولادی گویند که عمر مفید که دارا هستند تمام شده باشد

خرید ضایعات آهن به شکل عمده در نظام آباد

روغنی: ورق‌های جدیدی که دارای ضخامت کمتر از یک میلی‌متر هستند.
سوپر ویژه: آهن آلاتی مانند ورق روغنی زنگ خورده، خرده میلگرد، نبشی و ناودانی.
ویژه: محصولات فولادی مورد استفاده در ساختمان‌ها مانند تیرآهن، خرده‌های میلگرد با ابعاد بزرگ‌تر، قوطی و پروفیل مورد استفاده در ساخت در و پنجره با ضخامت زیر ۵۰ سانتی‌متر، نبشی و ناودانی.
ضایعات درجه یک: شامل سیم و مفتول‌های کلافی شکل، بدنه‌ی موتور سیکلت و کشتی، شوفاژ و آبگرمکن برش خورده، ورق ترانس و آرمیچر بدون آلومینیوم. ضایعاتی نظام آباد
درجه دو: اگزوز و بدنه‌ ماشین، بشکه، کمد و بدنه‌های بزرگ با هر ابعاد و توری مرغی.
درجه سه: آهن با کمترین کیفیت مانند حلب، سیم، اگزوزو فیلتر نسوخته.
گالوانیزه : شامل لوله‌ آب، کانال کول و هر محصول فولادی دیگری که روکش گالوانیزه دارند.
آلیاژی: آهن آلاتی که عناصر آلیاژی داشته باشند (مانند کروم و منگنز به غیر از آهن) که باعث افزایش سختی و درجه حرارت بالا می‌شود و انعطاف‌پذیری را به حد زیادی کاهش دهد. مانند فنرهای برش خورده و چرخ دنده
بارهای ممنوعه: مانند ادوات جنگی و قلم جوش.

تفاوت ضایعات و زائدات ؟

ضایعات :
به واحدهایی گویند که با استاندارد تولید محصول مطابقت نداشته و از عملیات(فرایند) تولید کنارگذاشته یا به ارزش قراضه فروخته می شوند. ضایعات محصول ممکن است دور ریخته شوند و یا بعنوان بخشی از مواد اولیه تولید همان محصول یا سایر محصولات مورد استفاده قرار گیرند.آن مقدار یا تعداد از ضایعات محصول که انتظار می رود در شرایط عادی و موثر تولید بوجود آیند و قابل کنترل نیستند، ضایعات عادی محصول محسوب می شوند. به آن مقدار یا تعداد از ضایعات محصول که بیش از مقدار یا تعداد ضایعات عادی محصول هست، ضایعات غیر عادی محصول گفته می شود. زیرا انتظار وقوع آنها وجود نداشته و قابل کنترل می باشند.

زائدات :
به ضایعات مواد اولیه، دور ریز و یا دم قیچی در خصوص باقیمانده های برش ورقهای آهنی نیز زائدات گویند. اینگونه ضایعات در نتیجه پردازش مواد اولیه جهت تولید محصول بوجود می آیند و دوباره جهت همان مقصود قابل استفاده نیستند. بعنوان مثال:قطعات نامنظم باقی مانده در تولید میز و صندلی و یا بقایای برش ورقهای آهنی.

قیمت ضایعات آهن در نظام آباد تهران

فروشندگان و خریداران انواع ضایعات آهن با استفاده از قیمت روز شمش فولاد، قیمت ضایعات آهن خود را تعیین می کنند. قیمت خرید ضایعات آهن گالوانیزه با نوع آلیاژی و روغنی آن متفاوت است.

بدیهی است که هرچه مقدار معایب ذکر شده در آهن قراضه بیشتر باشد ، قیمت آن نیز کاهش می یابد. قیمت خرید ضایعات آهن پرس شده با پرس نشده نیز با هم متفاوت است. لازم به ذکر است که قیمت خرید و فروش ضایعات آهن در اکثر موارد بر حسب کیلو اعلام می گردد.

بازیافت ضایعات آهنی در نظام آباد

خریدار ضایعات در نظام آباد تهران با خرید فلزاتی مانند مس ، برنج ، آلومینیوم ،آهن، چدن، و سایر مواد ضایعات آهنی که در اطراف خود بی استفاده مانده اند میخرد  این ضایعات فلزی نباید دور ریخته شوند در عوض ، آنها باید به درستی بازیافت شوند.

فلز یک منبع با ارزش است که می تواند بازیافت شود و تبدیل به مواد قابل استفاده جدید شود. جهت فروش ضایعات خود با ما تماس بگیرید.

شماره تماس
۰۹۱۲۹۵۶۵۶۴۲

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.