سلام ، به سایت انبار مرکزی ضایعات خوش امدید

لوگو

اتوبان آزادگان نرسیده به چهارکرده

بنگاه انبار ضایعات مرکزی

خرید ضایعات چدن+بالاترین قیمت در تهران {۱۴۰۳}

خرید ضایعات چدن+بالاترین قیمت در تهران {۱۴۰۳}

چدن به عنوان آلیاژی از آهن با کربن بالا، در کاربردهای مختلفی از جمله ساخت و ساز، لوازم خانگی و خودرو استفاده می شود. با گذشت زمان، این محصولات فرسوده شده و به ضایعات چدن تبدیل می شوند. فروش ضایعات چدن می تواند راهی عالی برای بازیافت این مواد ارزشمند و کسب درآمد اضافی باشد.

در این مقاله، به عنوان خریدار ضایعات چدن معتبر، راهنمای جامعی را برای فروش ضایعات چدن خود به شما ارائه می دهیم:

برای فروش هر نوع ضایعات چدن ، ضایعات استیل ،ضایعات آهن بصورت نقدی در محل و جهت اطلاع از قیمت ضایعات ، با شماره ۰۹۱۲۹۵۶۵۶۴۲ تماس بگیرید .

خریدار ضایعات چدن در تهران+قیمت خرید ضایعات چدن

ما به عنوان خریدار ضایعات چدن در تهران در خدمت شما هستیم. ضایعات چدن شامل انواع قطعات و قطعات فلزی ساختمانی، قطعات خودرو، لوازم خانگی و سایر محصولات فلزی است که دیگر به کاربرد خود نمی‌رسند. ما به طور منظم و به قیمت عادلانه ضایعات چدن را خریداری می‌کنیم.

قیمت خرید ضایعات چدن تحت تأثیر عوامل مختلفی است. برخی از این عوامل شامل میزان و کیفیت چدن، نوع ضایعات چدن، روند بازار فلزات و تقاضا و عرضه در بازار است. همچنین، مقدار و حجم ضایعات چدنی که قصد فروش دارید نیز بر قیمت تأثیر می‌گذارد.

برای تعیین قیمت دقیق ضایعات چدن، بهتر است با شماره ۰۹۱۲۹۵۶۵۶۴۲ تماس بگیرید تا بتوانیم در مورد جزئیات مربوط به ضایعات چدنی شما بیشتر صحبت کنیم و قیمت مناسبی را برای خرید آن تعیین کنیم.

انواع ضایعات چدن

اولین قدم برای فروش ضایعات چدن، شناسایی نوع ضایعاتی است که در اختیار دارید. به طور کلی، ضایعات چدن به دسته های زیر تقسیم می شوند:

 1. ضایعات چدن خودرو: شامل بلوک موتور، سرسیلندر، میل لنگ، دیفرانسیل و …
 2. ضایعات چدن صنعتی: شامل چرخ دنده، پوسته دستگاه، قطعات ماشین آلات و …
 3. ضایعات چدن لوله و اتصالات: شامل لوله، شیرآلات، اتصالات و …
 4. ضایعات چدن لوازم خانگی: شامل اجاق گاز، بخاری، پکیج و …
 5. ضایعات چدن کشاورزی: شامل گاوآهن، دیسک، کولتیواتور و …
 6. ضایعات چدن ساختمانی: شامل پنجره، درب، رادیاتور و …
 7. ضایعات چدن ریخته گری: شامل ناودانی، نبشی، تیرآهن و …
 8. ضایعات چدن ضایعات آهن قراضه: شامل ضایعات آهن، فولاد و …
 9. ضایعات چدن ضایعات فلزات غیر آهنی: شامل مس، برنج، آلومینیوم و …
 10. ضایعات چدن ضایعات الکترونیکی: شامل مدار چاپی، قطعات کامپیوتر و …

خریدار ضایعات براده چدن در تهران + ترازو های دقیق و عادلانه

ضایعات براده چدن به قطعات کوچک یا پودرهایی از فلز چدن اطلاق می‌شود که در فرآیندهای تولید و پردازش فلز چدن به وجود می‌آیند. این ضایعات شامل براده‌های خرد شده، پودرها، ترکیبات براده‌های مختلف و قسمت‌های کوچک فلز چدن است که در هنگام تولید قطعات بزرگتر به وجود می‌آیند.

ضایعات براده چدن می‌توانند از فرآیندهایی مانند برش، تراشکاری، فرزکاری و ریخته‌گری فلز چدن به دست آیند. این ضایعات معمولاً دارای خلوص کمتری نسبت به قطعات اصلی فلز چدن هستند و به عنوان ضایعات صنعتی شناخته می‌شوند.

قیمت ضایعات براده چدن معمولاً بر اساس وزن آن‌ها محاسبه می‌شود و ممکن است بسته به شرایط بازار و عوامل مختلف دیگر متغیر باشد. برای اطلاعات دقیقتر درباره قیمت و شرایط خرید ضایعات براده چدن، توصیه می‌شود با خریداران و تجار مربوطه در این زمینه تماس بگیرید.

لیست قیمت تقریبی ضایعات چدن (به تومان)

نوع ضایعات چدن قیمت تقریبی (تومان)
ضایعات چدن خودرو ۱۵,۰۰۰ – ۱۷,۰۰۰
ضایعات چدن صنعتی ۱۴,۰۰۰ – ۱۶,۰۰۰
ضایعات چدن لوله و اتصالات ۱۳,۰۰۰ – ۱۵,۰۰۰
ضایعات چدن لوازم خانگی ۱۲,۰۰۰ – ۱۴,۰۰۰
ضایعات چدن ضایعات کشاورزی ۱۱,۰۰۰ – ۱۳,۰۰۰
 ضایعات ساختمانی ۱۰,۰۰۰ – ۱۲,۰۰۰
 ضایعات ریخته گری ۹,۰۰۰ – ۱۱,۰۰۰
 ضایعات آهن قراضه ۸,۰۰۰ – ۱۰,۰۰۰
 ضایعات فلزات غیر آهنی ۷,۰۰۰ – ۹,۰۰۰
ضایعات الکترونیکی  ۶,۰۰۰ – ۸,۰۰۰

خریدار ضایعات چدن+بالاترین قیمت✔️خرید نقدی

در حال حاضر مراکز بسیار زیادی وجود دارند که به خرید ضایعات چدن مشغول هستند و پس از خرید، آن‌ها را بازیافت کرده و به چرخه تولید بازمی‌گردانند. عملیات ذوب و تجدید ضایعات چدن در کارخانه‌ها انجام می‌شود تا بتوانند به‌صورت مجدد از آن‌ها آلیاژ خالص دریافت کنند و از این آلیاژها محصولات جدیدی را تولید و به بازار عرضه نمایند.

خریدار ضایعات چدن به دو صورت وجود دارد؛ گاهی افراد به‌صورت انفرادی برای خودشان کار می‌کنند و ضایعات را از شما می‌خرند و سپس به کارخانه‌ها می‌فروشند و گاهی مجموعه‌های واسطه ای به‌صورت خریدار ظاهر می‌شوند. خرید و فروش ضایعات چدن با مقداری مشکل مواجه است؛ زیرا افراد و مجموعه‌های بسیاری در این حوزه فعالیت می‌کنند و حضور بیش‌ازحد آن‌ها موجب بی‌نظمی در بازار ضایعات چدن می‌شود و شما نمی‌توانید با آسودگی خیال ضایعات خود را به فروش رسانید. ضایعات انبار مرکزی بزرگترین و بهترین خریدار ضایعات چدن در تهران میباشد.

خریدار ضایعات چدن+بالاترین قیمت✔️خرید نقدی

خرید ضایعات چدن قابلمه در تهران | ۰۹۱۲۹۵۶۵۶۴۲

ضایعات چدن قابلمه، موادی هستند که در فرآیند تولید و استفاده از قابلمه‌های چدنی به وجود می‌آیند. این ضایعات شامل قطعات قابلمه‌های شکسته، پاره‌ها و قطعات قدیمی و استهلاکی قابلمه‌های چدنی می‌شوند. با توجه به خصوصیات چدن که از جمله خواص حرارتی و سختی بالایی برخوردار است، قابلمه‌های چدنی معمولاً مورد استفاده در آشپزخانه‌ها قرار می‌گیرند.

ضایعات چدن قابلمه می‌توانند ارزش بازیافتی بالایی داشته باشند. با استفاده از فرآیندهای بازیافت مناسب، می‌توان این ضایعات را به صورت مواد اولیه جهت تولید مجدد قابلمه‌های چدنی یا سایر محصولات چدنی استفاده کرد. این عملیات باعث صرفه‌جویی در منابع طبیعی، کاهش هدررفت مواد و حفظ محیط زیست می‌شود.

خریداران ضایعات چدن قابلمه عموماً به منظور بازیافت و استفاده مجدد این مواد فعالیت می‌کنند. آن‌ها این ضایعات را جمع‌آوری و پس از فرآیندهای بازیافت، به صورت مواد قابل استفاده برای صنایع مختلف ارائه می‌دهند. این عملیات به علاوه اقتصادی بودن، به حفظ محیط زیست نیز کمک می‌کند.

ضایعات چدن خشک+بازیافت ضایعات چدن

ضایعات چدن خشک معمولاً به عنوان مواد بازیافتی استفاده می‌شوند. که شامل تیکه‌ها، قطعات و پودرهای چدن است که به دلیل استفاده یا تولید محصولات چدنی تولید می‌شوند. این ضایعات معمولاً شامل قطعات دستگاه‌ها، خودروها، تجهیزات صنعتی و ساختمانی و همچنین اجسام چدنی بیکار می‌شوند.

بازیافت ضایعات چدن خشک مزایای زیادی دارد. اولاً، بازیافت چدن خشک می‌تواند به کاهش مصرف منابع طبیعی مانند سنگ آهن و مواد معدنی کمک کند. ثانیاً، بازیافت چدن خشک می‌تواند به کاهش آلودگی محیط زیست و انتشار گازهای گلخانه‌ای کمک کند، زیرا فرآیند تولید چدن از ضایعات نسبت به مواد اولیه کمتری انرژی و منابع می‌طلبد. همچنین، بازیافت چدن خشک می‌تواند در کاهش هزینه‌های تولید و افزایش سودآوری برای شرکت‌ها و کارخانه‌ها نقش مهمی ایفا کند.

برای بازیافت ضایعات چدن خشک، ابتدا باید آنها را جمع‌آوری و از سایر ضایعات و آلاینده‌ها جدا کرد. سپس فرآیند بازیافت شامل مراحل مختلفی مانند خرد کردن، ذوب، صافی کاری و تولید مجدد می‌شود. در نهایت، محصولات چدنی جدید با استفاده از این ضایعات تولید می‌شوند.

نکات مهم:

 • قبل از فروش ضایعات چدن خود، حتماً از قیمت روز آنها مطلع شوید.
 • در هنگام معامله با خریدار، از فاکتور و رسید معتبر دریافت کنید.
 • به یاد داشته باشید که ضایعات چدن می تواند سنگین باشد. برای حمل و نقل آنها به کمک نیاز دارید.

جهت فروش ضایعات چدن خود میتوانید با شماره ۰۹۱۲۹۵۶۵۶۴۲ تماس بگیرید.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.