سلام ، به سایت انبار مرکزی ضایعات خوش امدید

لوگو

خیابان آزادی

ایران ، تهران

خرید ضایعات در یوسف آباد تهران

خرید ضایعات در یوسف آباد تهران

انبارضایعات مرکزی جهت فروش ضایعات در یوسف آباد تهران به صورت شبانه روزی در خدمت همشهریان تهرانی میباشد و در صورت نیاز کافیست با شماره ۰۹۱۲۹۵۶۵۶۴۲ تماس حاصل فرمایید.

مرکز خرید ضایعات در یوسف آباد تهران

امروزه شرکت های بسیار زیادی در مزایده های مختلف ضایعات خود را به مزایده می‌گذارند تا بتوانند آن را با قیمت مناسب و قیمت خوب به فروش برسانند ولی مطمئن باشید ک شرکت ما به بالاترین قیمت روز ضایعات شما را خریداری کرده در محل باسکول تسویه نقدی هم انجام میدهد.

مرکز خرید ضایعات در یوسف آباد تهران توسط ضایعات انبار مرکزی می باشد که شما مشتریان عزیز میتوانید فقط با یک تماس ما را در شرکت و محل فروش ضایعاتی خود ببینید.

ضایعات آهن در یوسف آباد تهران

ما خریدار ضایعات آلومینیوم ، آهن ، مس ، چدن ، مفرق ، برنج و …کلیه ضایعات و لوازم فرسوده شما هستیم اگر ضایعاتی دارید و برای فروش به دنبال مشتری می گردید که ضایعات شمارا با قیمت منصفانه ای از شما خریداری کند قبل از اینکه با دلالان صحبت کنید ابتدا قیمت را گوگل سرچ کنید و با ما تماس بگیرید ما ضایعات شما را با قیمت بالاتری از خورده کاسب های محل خریداری می کنیم

خریدار ضایعات آهن در یوسف آباد

خرید انواع ضایعات آهن در انبار مرکزی ضایعات , ضایعات فلزی و ضایعات آهن دارای بالاترین قیمت و ارزش پولی برای خریدار ضایعات آهن هستند. ضایعات آهن و فلز نیز ممکن است در مکان‌های مختلف، از جمله مناطق صنعتی و مسکونی یافت شود.

خریدار ضایعات آهن در یوسف آباد که با یک تماس میتوانید در کوتاه ترین زمان ممکن در محل باسکول خود ببینید انبار مرکزی ضایعات با داشتن نیروی کمکی با کمترین زمان ممکن ضایعات شما رو خریداری و با حساب نقد با شما تسویه کنند.

شماره ضایعاتی یوسف آباد

با یک تماس میتوانید در کوتاه ترین زمان ممکن در محل باسکول خود ببینید. شماره تماس بنگاه انبار مرکزی ۰۹۱۲۹۵۶۵۶۴۲ میباشد که با یک تماس مارا در محل ضایعات خود ببینید .

بالاترین قیمت خرید انواع ضایعات آهن در یوسف آباد

خریدار ضایعات در یوسف آباد تهران با خرید فلزاتی مانند مس ، برنج ، آلومینیوم ،آهن، چدن، و سایر مواد ضایعات آهنی که در اطراف خود بی استفاده مانده اند میخرد  این ضایعات فلزی نباید دور ریخته شوند در عوض ، آنها باید به درستی بازیافت شوند.

خریدار انواع ضایعات

مرکز خرید ضایعات در یوسف آباد توسط ضایعات انبار مرکزی که خریدار انواع ضایعات آهن و آلومینیوم , چدن , برنج , و کلیه ضایعات شرکت ها و ساختمانها را با قیمت بسیار بالا و قیمت به روز. جهت فروش ضایعات خود در یوسف آباد کافیست با ما که خریدار ضایعات در یوسف آباد هستیم تماس بگیرید

 1. ضایعات فلزات رنگی
 2. خریدار ضایعات کابل
 3. خریدار ضایعات آهن
 4. ضایعات مس
 5. خریدار ضایعات آلومینیوم
 6. خریدار ضایعات سرب
 7. خریدار ضایعات برنز
 8. خریدار ضایعات استیل

قیمت زایدات آهن یوسف آباد تهران

فروشندگان و خریداران انواع ضایعات آهن با استفاده از قیمت روز شمش فولاد، قیمت ضایعات آهن خود را تعیین می کنند. قیمت خرید ضایعات آهن گالوانیزه با نوع آلیاژی و روغنی آن متفاوت است.

بدیهی است که هرچه مقدار معایب ذکر شده در آهن قراضه بیشتر باشد ، قیمت آن نیز کاهش می یابد. قیمت خرید ضایعات آهن پرس شده با پرس نشده نیز با هم متفاوت است. لازم به ذکر است که قیمت خرید و فروش ضایعات آهن در اکثر موارد بر حسب کیلو اعلام می گردد.

درجه بندی ضایعات آهن

ضایعات سوپرویژه

آهن آلات ساختمانی از قبیل تیرآهن، خرده میل گرد، گوشه ورق ضخیم ، نبشی، ناودانی و لوله های ضخیم کمتر از یک متر (شاسی خودروهای سنگین برش داده شده و ورق های روغنی زنگ زده شامل درجه سوپر ویژه می شوند) .

ضایعات آهن ویژه

شامل ورق روغنی سیاه و بدون زنگ زدگی، تکه نبشی، سر تیر آهن، انواع میلگرد و چهار پهلوی کوتاه قد ، تکه ناودانی ، لوله سیاه ضخیم، کناره ورق های ضخیم ، انواع تسمه های آهنی ضخیم، قالب های بتنی (با کسر وزن) ، پرسی میلگرد ، رینگ اتومبیل ، موتور یخچال پله شده (با کسر وزن) .

ضایعات آهن درجه یک

لوله سیاه صنعتی ، قوطی و پروفیل بدون زنگ زدگی، انواع لوازم موتوری سبک و سنگین ، شاسی اتومبیل سنگین ، سر و ته آبگرمکن بدون رسوب ، انواع ورق های روغنی و سیاه رنگ دار، ریل قطار، آهن آلات شرکت برقی با مجوزسر و ته شوفاژ بدون رسوب(با کسر) ، انواع چرخ دنده .

ضایعات آهن درجه دو

ضایعات آهن درب و پنجره، تنه دوچرخه و موتور سیکلت، آبگرمکن بدون رسوب برش خورده، لوله بار گالوانیزه، لوله بار سبک، انواع توری، سیم جوش(با سی درصد کسر) ، تسمه های کلاف شده، میل گرد کلاف شده ، ورق های گالوانیزه، اتصالات گالوانیزه، بسته بندی بدون زنگ زدگی و فنرهای بانداژ .

درباره انبار مرکزی ضایعات

خدمات ضایعات بخش مهم در فرآیند پس از تولید و بهینه سازی در راستای حفظ محیط زیست و احیای مواد با ارزش در چرخه تولید دیگر صنایع می باشد.
پیشکسوتانی در بخش خدمات ضایعات در ایران فعالیت دارند که بنگاه ضایعات از اولین شرکت های ثبت شده با بیش از یک دهه سابقه فعالیت در این بخش می باشد.
در این مجموعه بیش از ده نفر به صورت مستقیم مشغول به کار هستند و حدود چهل نفر به صورت غیر مستقیم با ما همکاری دارند.

سوالات متداول

 • میزان خرید ضایعات چند کیلو می باشد ؟

بنگاه ضایعاتی برادران همتا ضایعات شما را از یک کیلو تا بالای ۱۰۰ تن خریداری میکند و میانگین وزنی وچود ندارد

 • محل خرید و فروش ضایعات کجاست؟

میتواند در محل شما و یا انبار مرکزی بنگاه ضایعات برادران همتا انجام شود

 • نحوه تسویه حساب خرید ضایعات به چه صورت هست

نحوه تسویه حساب خرید ضایعات در محل باسکول به صورت نقد انجام میشود

 • مدت زمان مراجعه بنگاه ضایعاتی به محل خرید ضایعات چقدر هست؟

بستگی به فاصله از محل و مبدا هستش.

 • قیمت خرید ضایعات چند می باشد ؟

قیمت خرید ضایعات بستگی به قیمت روز ضایعات دارد و نوسان قیمتی وجود دارد , پس قبل از فروش ضایعات حتما برای قیمت با ما تماس بگیرید.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.