سلام ، به سایت انبار مرکزی ضایعات خوش امدید

لوگو

اتوبان آزادگان نرسیده به چهارکرده

بنگاه انبار ضایعات مرکزی

خریدار ضایعات مینی سیتی

خریدار ضایعات مینی سیتی

خرید ضایعات آهنی در مینی سیتی

انبار مرکزی ضایعات ، بزرگترین مرکز خرید ضایعات آهنی در محله مینی سیتی تهران با قیمت روز و تسویه حساب نقدی می باشد . جهت فروش هر نوع ضایعات خود با ما تماس حاصل فرمایید .

شماره تماس
۰۹۱۲۹۵۶۵۶۴۲

مرکز خرید ضایعات در مینی سیتی تهران

مرکز خرید ضایعات در مینی سیتی بهترین و بالاترین قیمت خریدار ضایعات شامل :

 • ضایعات فلزات رنگی
 • خریدار ضایعات کابل
 • خریدار ضایعات آهن
 • ضایعات مس
 • خریدار ضایعات آلومینیوم
 • خریدار ضایعات سرب
 • خریدار ضایعات برنز
 • خریدار ضایعات استیل

با بالاترین قیمت ، بهترین شرایط و کوتاهترین زمان ممکن میباشد.

فرآیند جمع‌آوری ضایعات آهن

جمع آوری ضایعات آهنی اغلب توسط بازیافتی‌ها از مناطق مسکونی در محله‌ها انجام گرفته و در یک مکان بزرگ و روباز انبار می‌شوند.

انبارها همان زمان جمع آوری اقدام به تفکیک مواد فلزی و غیرفلزی می‌نمایند. به همین علت فقط کافیست فلزات مختلف را تفکیک کرده و آن‌ها را وزن کنیم.

آهن، فولاد و قوطی‌های کنسرو فلزات آهنی و مس، سرب و آلومینیوم فلزات غیرآهنی می‌باشند. تفاوت فلزات آهنی و غیر آهنی در این نکته می‌باشد که فلزات آهنی جذب آهن ربا می‌شوند.

برای جداسازی ضایعات آهنی از ضایعات غیرآهنی از آهن رباهای بزرگ در انبارها استفاده می شود. سپس کارکنان آن‌ها را از توده‌ای به توده دیگر منتقل کرده و جداسازی و طبقه بندی می‌کنند.

ضایعات سوپرویژه

آهن آلات ساختمانی از قبیل تیرآهن، خرده میل گرد، گوشه ورق ضخیم ، نبشی، ناودانی و لوله های ضخیم کمتر از یک متر (شاسی خودروهای سنگین برش داده شده و ورق های روغنی زنگ زده شامل درجه سوپر ویژه می شوند) .

ضایعات آهن ویژه

شامل ورق روغنی سیاه و بدون زنگ زدگی، تکه نبشی، سر تیر آهن، انواع میلگرد و چهار پهلوی کوتاه قد ، تکه ناودانی ، لوله سیاه ضخیم، کناره ورق های ضخیم ، انواع تسمه های آهنی ضخیم، قالب های بتنی (با کسر وزن) ، پرسی میلگرد ، رینگ اتومبیل ، موتور یخچال پله شده (با کسر وزن) .

ضایعات آهن درجه یک

لوله سیاه صنعتی ، قوطی و پروفیل بدون زنگ زدگی، انواع لوازم موتوری سبک و سنگین ، شاسی اتومبیل سنگین ، سر و ته آبگرمکن بدون رسوب ، انواع ورق های روغنی و سیاه رنگ دار، ریل قطار، آهن آلات شرکت برقی با مجوزسر و ته شوفاژ بدون رسوب(با کسر) ، انواع چرخ دنده .

ضایعات آهن درجه دو

ضایعات آهن درب و پنجره، تنه دوچرخه و موتور سیکلت، آبگرمکن بدون رسوب برش خورده، لوله بار گالوانیزه، لوله بار سبک، انواع توری، سیم جوش(با سی درصد کسر) ، تسمه های کلاف شده، میل گرد کلاف شده ، ورق های گالوانیزه، اتصالات گالوانیزه، بسته بندی بدون زنگ زدگی و فنرهای بانداژ .

ضایعاتی مینی سیتی

بهترین خریدار ضایعات فلزی در مینی سیتی

خرید ضایعات آهن در مینی سیتی تهران از فعالیت های مجموعه انبار مرکزی ضایعات میباشد که در تمام نقاط تهران انجام میشود. فقط کافیست هنگام فروش ضایعات آهن خود با شماره های ما تماس بگیرید تا همکاران ما در کمترین زمان در محل مورد نظر حاضر شوند و همکاری با شما را آغاز کنند.

از همکاری با ما پشیمان نخواهید شد ما کلیه ضایعات آهن ، تیر آهن ، مس، آلومینیوم، چدن، سفاله آهن، فولاد ، نخاله های ساختمانی و … و همچنین کلیه ضایعات فلزی را در محل شما خریداریم.

 1. حضور سریع در محل شما
 2. تضمین بالاتری قیمت
 3. تسویه نقدی
 4. خرید جزئی و کلی از سراسر کشور
 5. سرویس شبانه روزی بدون تعطیلی !
 6. خرید از کارخانه و شرکتهای شخصی و دولتی

قیمت زایدات آهن مینی سیتی تهران

فروشندگان و خریداران انواع ضایعات آهن با استفاده از قیمت روز شمش فولاد، قیمت ضایعات آهن خود را تعیین می کنند. قیمت خرید ضایعات آهن گالوانیزه با نوع آلیاژی و روغنی آن متفاوت است.

بدیهی است که هرچه مقدار معایب ذکر شده در آهن قراضه بیشتر باشد ، قیمت آن نیز کاهش می یابد. قیمت خرید ضایعات آهن پرس شده با پرس نشده نیز با هم متفاوت است. لازم به ذکر است که قیمت خرید و فروش ضایعات آهن در اکثر موارد بر حسب کیلو اعلام می گردد.

بالاترین قیمت خرید انواع ضایعات آهن در مینی سیتی

خریدار ضایعات در میر داماد تهران با خرید فلزاتی مانند مس ، برنج ، آلومینیوم ،آهن، چدن، و سایر مواد ضایعات آهنی که در اطراف خود بی استفاده مانده اند میخرد  این ضایعات فلزی نباید دور ریخته شوند در عوض ، آنها باید به درستی بازیافت شوند.

فلز یک منبع با ارزش است که می تواند بازیافت شود و تبدیل به مواد قابل استفاده جدید شود. جهت فروش ضایعات خود با ما تماس بگیرید.

درباره انبار مرکزی ضایعات

خدمات ضایعات بخش مهم در فرآیند پس از تولید و بهینه سازی در راستای حفظ محیط زیست و احیای مواد با ارزش در چرخه تولید دیگر صنایع می باشد.
پیشکسوتانی در بخش خدمات ضایعات در ایران فعالیت دارند که بنگاه ضایعات از اولین شرکت های ثبت شده با بیش از یک دهه سابقه فعالیت در این بخش می باشد.
در این مجموعه بیش از ده نفر به صورت مستقیم مشغول به کار هستند و حدود چهل نفر به صورت غیر مستقیم با ما همکاری دارند.

شماره تماس
۰۹۱۲۹۵۶۵۶۴۲

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.